• 1 z 9
 

Nosič Easy Fit - Black Night

 

Nosič dětí Chicco Easy Fit – jednoduchý a intuitivní, jako Vaše objetí.

Dostupnost Skladem
979 Kč
   
Kategorie Nosítka
 

Snadno se nosí, snadno nastavuje, snadno se mění polohy.
EasyFit je jednoduchý a intuitivní nosič, který se nosí tak snadno jako tričko. Dokonale se přizpůsobí rodičům i dítěti a doprovází ho během jeho přirozeného vývoje.

Nosič je ideální již od narození, díky širokému a ergonomické sezení. Jednoduchá změna z polohy směrem k mámě do polohy směrem k světu, když má dítě 6 měsíců a je připraveno prozkoumat svět s mámou a tátou.

Ergonomický nosič
Ergonomické sezení ve tvaru písmene "M" pro zajištění správné polohy kyčelních kloubů. Široký sed udržuje pozici M, s nohama od sebe a kolena vyvýšenými, což je ideální i pro správný vývoj dítěte. Testované a certifikované společností IHDI - Mezinárodní institut pro dysplazii kyčelního kloubu. Chicco Easy Fit je klasifikován jako nosič "pro zdravé kyčelní klouby" v případě, že se používá podle návodu.

Snadno se nosí
EasyFit je jediný dětský nosič, který se nosí tak snadno jako tričko ... jednoduše a intuitivně si ho obléknete a nastavíte. Díky praktickým kontrolním systémů se nosič hladce a rychle přizpůsobí všem velikostem, děti i dospělé.

Extra komfort
Extra opora pro hlavičku a krk od prvních měsíců. Jemně přilne k tělu pro maximální pocit objetí.

Určeno pro děti od narození do 9kg.

Jednou vidět je lepší než 100x slyšet, proto si Viz také krátkou prezentaci tohoto nosiče.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: