Plastový uzávěr víceúčelový

 
Uzávěr, který předchází otevření ledničky a záchodového prkénka dítěm a vkládaní prstů do zásuvky, apod.
Dostupnost Skladem
139 Kč
   
Kategorie Bezpečnostní pomůcky
 

Návod k použití: Umístěte větší plastový konec s knoflíky (bez lepící pásky) přesně do pozice, ve které se má nacházet. Přiložte průhlednou pásku tak, aby dosahovala až do místa, do kterého chcete nalepit druhý konec víceúčelového uzávěru.

Uzavřete pásku uvnitř menšího plastového konce. Páska musí přesně zapadnout do vodících otvorů tak, aby se výstupky na pásce a na plastu střídaly.Uzavřete plastovou část mírným stisknutím. Jakmile dojde k uzavření, uslyšíte cvaknutí.

Plochu, na kterou chcete přilepit víceúčelový plastový uzávěr, je nutno pečlivě očistit a odmastit. Odstraňte ochrannou fólii, přitiskněte plastový uzávěr na místo určení a na několik vteřin jej přidržte, aby dostatečně přilnul.

Uzávěr otevřete stisknutím obou knoflíků proti sobě a zvednutím jeho horní části a zavřete opět stisknutím obou knoflíků a zatlačením horní části zpět.

Horní část zatlačte tak daleko, jak to půjde. Plastový uzávěr doporučujeme umístit kolmo na lepící pásku. V této poloze je uzávěr bezpečnější a lépe drží v místě určení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.